• Telefon
    94 314 27 73
  • Godziny otwarcia
    Poniedziałek - Piątek: 06:30 -16:30
  • Adres
    ul. Morska 53 76-150 Darłowo

O nas

Drodzy
Rodzice

Jeśli chcecie mieć gwarancję bardzo dobrej opieki, wychowania i przygotowania dziecka do szkoły, zapraszamy do nas. 

prawidłowy rozwój Twojego dziecka
dobre przygotowanie do szkoły

Nasze atuty

Naszym atutem jest wysoka jakość pracy, optymalna liczba dzieci w grupie, bogata oferta zajęć, doświadczona kadra pedagogiczna. Warto się o tym przekonać.

Co nas
wyróżnia

Wieloletnie doświadczenie dyrektora przedszkola oraz kadry pedagogicznej w pracy z dziećmi przedszkolnymi zadba o prawidłowy rozwój Twojego dziecka i dobrze przygotuje do szkoły.

Nasze przedszkole choć jest tradycyjne to dzieci mają tu kochane Panie, rozwijają swoje talenty, a przede wszystkim są dobrze przygotowane do podjęcia obowiązków w szkole.
Czy nasze przedszkole jest idealne? Tego nie wiem. Ale jestem pewna, że dzieci są w nim radosne, szczęśliwe, twórcze i chętnie do niego chodzą.

Całodzienny pobyt dziecka w przedszkolu

codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30.

Zajęcia dydaktyczne

matematyczne, przyrodniczo-ekologiczne, gimnastyczne, muzyczno-taneczne, plastyczno-techniczne oraz mowa i myślenie, nauka czytania i pisania metodą Rocławskiego.

Wyżywienie – 5 posiłków dziennie

własna kuchnia, indywidualne jadłospisy dla dzieci z uwzględnieniem alergii pokarmowych (zwrot za każdą zgłoszoną nieobecność dziecka)

Bezpłatne zajęcia dodatkowe dla wszystkich dzieci

zajęcia taneczne z choreografem, język angielski, katecheza, zajęcia specjalistyczne (indywidualna terapia logopedyczna, terapia pedagogiczna, terapia integracji sensorycznej), spektakle teatralne, kino, upominki, paczki świąteczne („Mikołajki”, „Bal karnawałowy”, „Zajączek”), oraz inne podarunki w ciągu roku, spotkania integracyjne z rodzicami.